TPL-15/12X31F on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 2 200
Tekniset tiedot
15 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Säteittäinen, Purkki 35mOhm @ 1kHz 1000 tuntia @ 85°C
TPL-15/12X31F
DigiKeyn tuotenumero
2085-TPL-15/12X31F-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPL-15/12X31F
Kuvaus
CAP 15F -10% +20% 2.7V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 85°C
Valmistaja
Tecate Group
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,209" (5,30mm)
Kapasitanssi
15 F
Koko/mitat
0,492" halk. (12,50mm)
Toleranssi
-10%, +20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,299" (33,00mm)
Jännite – nimellinen
2.7 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
35mOhm @ 1kHz