HV1325-2R7156-R on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Würth Elektronik
Varastossa: 39
Tekniset tiedot
15 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Säteittäinen, Purkki 30mOhm @ 100Hz 1000 tuntia @ 65°C
How to correctly size a Supercapacitor
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
HV1325-2R7156-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HV1325-2R7156-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HV1325-2R7156-R
Kuvaus
CAP 15F -10% +30% 2.7V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 65°C
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
15 F
Koko/mitat
0,512" halk. (13,00mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,118" (28,40mm)
Jännite – nimellinen
2.7 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
30mOhm @ 100Hz