RNF-3000-3/1-4-SP on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Uusi tuote
Tuotteen RNF-3000-3/1-4-SP kuvaa ei ole saatavana
RNF-3000-3/1-4-SP
DigiKeyn tuotenumero
1111-RNF-3000-3/1-4-SP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNF-3000-3/1-4-SP
Kuvaus
RNF-3000-3/1-4-SP
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kutiste Putkisto, Joustava 0,118" (3,00mm) 3 – 1 Keltainen 984,3' (300,0m)
Kategoria
Sisempi halkaisija kutistettuna
0,039" (0,99mm)
Valm.
Seinän paksuus kutistettuna
0,022" (0,56mm)
Sarja
Materiaali
Pakkaustapa
Kela
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 135°C
Kutistussuhde
Kutistumislämpötila
80°C
Pituus
984,3' (300,0m)
Säilyvyys
144 kuukautta
Sisempi halkaisija toimitettaessa
0,118" (3,00mm)