RNF-3000-3/1-4-SP on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
TE Connectivity
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Kutiste Putkisto, Joustava 0,118" (3,00mm) 3 – 1 Keltainen 984,3' (300,0m)
RNF-3000-3/1-4-SP
DigiKeyn tuotenumero
RNF-3000-3/1-4-SP-300-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNF-3000-3/1-4-SP
Kuvaus
HEATSHRINK 0.118" X 984.3' YLW
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Sisempi halkaisija kutistettuna
0,039" (0,99mm)
Valm.
Seinän paksuus kutistettuna
0,022" (0,56mm)
Sarja
Materiaali
Pakkaustapa
Kela
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 135°C
Kutistussuhde
Kutistumislämpötila
80°C
Pituus
984,3' (300,0m)
Säilyvyys
144 kuukautta
Sisempi halkaisija toimitettaessa
0,118" (3,00mm)
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Korvaa (1)
OsanumeroValmistaja Saatavana oleva määräDigiKeyn tuotenumero Yksikköhinta Korvaava tyyppi
Tilattavissa
Tarkista toimitusaika
Kela
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Vaihtoehtoinen väri
HEATSHRINK 0.118" X 984.3' BROWN
Varastossa: 0
HEATSHRNK0.118"X984.3'BLCK METER
HEATSHRINK 0.118" X 984.3' RED
HEATSHRINK 0.118" X 984.3' BLUE
HEATSHRINK 0.118" X 984.3' WHITE
Vaihtoehtoinen pituus
HEATSHRINK 0.118" X 4' YELLOW