CRG0603F110K on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
YAGEO
Varastossa: 28 321
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Cal-Chip Electronics, Inc.
Varastossa: 4 950
Tekniset tiedot
Bourns Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Panasonic Industry
KOA Speer Electronics, Inc.
Rohm Semiconductor
YAGEO
Uusi tuote
Tuotteen CRG0603F110K kuvaa ei ole saatavana
CRG0603F110K
DigiKeyn tuotenumero
1111-CRG0603F110KTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRG0603F110K
Kuvaus
THICK FILM RESISTORS-SMD CRG0603
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
110 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRG0603F110K -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)