ERJ-U03F1103V on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Panasonic Industry
Parametrisesti vastaava
Cal-Chip Electronics, Inc.
Varastossa: 4 950
Tekniset tiedot
Rohm Semiconductor
110 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
ERJ-U03F1103V
DigiKeyn tuotenumero
10-ERJ-U03F1103VTR-ND - Rullattu teippi (TR)
10-ERJ-U03F1103VCT-ND - Cut Tape (CT)
10-ERJ-U03F1103VDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERJ-U03F1103V
Kuvaus
RES 110K OHM 1% 1/10W 0603
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
ERJ-U03F1103V -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)