RN218-1.7-02-6M8
DigiKeyn tuotenumero
817-2306-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RN218-1.7-02-6M8
Kuvaus
CMC 6.8MH 1.7A 2LN TH
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6.8 mH @ 10 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Läpivientiaukko 1,7A DCR 180mOhm (tyyp.)
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
180mOhm (tyyp.)
Valmistaja
TE Connectivity Schaffner
Jänniteluokitus – AC
300V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C
Pakkaustapa
Putki
Hyväksyjä
ENEC, UR, VDE
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Suodatintyyppi
Voimajohto
Koko/mitat
0,709" pit. x 0,492" lev. (18,00mm x 12,50mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,799" (20,30mm)
Induktanssi taajuudella
6.8 mH @ 10 kHz
Pakkaus / kotelo
Pystysuuntainen, 4 PC-nastaa
Virtaluokitus (maks.)
1,7A