ATUM-16/4-0-STK | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | ATM164K-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | ATUM-16/4-0-STK |
Kuvaus | HEATSHRINK DUAL WALL 16MM X 4' |
Valmistajan vakio toimitusaika | 13 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Kutiste Putkisto, Puolijoustava 0,630" (16,00mm) 4 – 1 Musta 4,00' (1,22m) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Seinän paksuus kutistettuna 0,070" (1,78mm) |
Valm. | Materiaali |
Sarja | Ominaisuudet Tarrapintainen, Liekkejä hidastava, Nesteitä kestävä |
Pakkaustapa Irtotavara | Väri |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -55°C – 110°C |
Tyyppi | Kutistumislämpötila 80°C |
Kutistussuhde | Säilytys/jäähdytyslämpötila 32°F – 95°F (0°C – 35°C) |
Pituus 4,00' (1,22m) | Säilyvyys 60 kuukautta |
Sisempi halkaisija toimitettaessa 0,630" (16,00mm) | Päätuotenumero |
Sisempi halkaisija kutistettuna 0,157" (3,99mm) |