ATUM-16/4-0-SP
DigiKeyn tuotenumero
ATUM-16/4-0-SP-200-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATUM-16/4-0-SP
Kuvaus
HEATSHRINK 0.63" X 656.2' BLACK
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kutiste Putkisto, Puolijoustava 0,630" (16,00mm) 4 – 1 Musta 656,2' (200,0m)
Kategoria
Seinän paksuus kutistettuna
0,070" (1,78mm)
Valm.
Materiaali
Sarja
Ominaisuudet
Tarrapintainen, Liekkejä hidastava, Nesteitä kestävä
Pakkaustapa
Kela
Väri
Osan tila
Vanhentunut
Toimintalämpötila
-55°C – 110°C
Tyyppi
Kutistumislämpötila
80°C
Kutistussuhde
Säilytys/jäähdytyslämpötila
32°F – 95°F (0°C – 35°C)
Pituus
656,2' (200,0m)
Säilyvyys
60 kuukautta
Sisempi halkaisija toimitettaessa
0,630" (16,00mm)
Päätuotenumero
Sisempi halkaisija kutistettuna
0,157" (3,99mm)
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Vanhentunut
Tätä tuotetta ei enää valmisteta.
Vaihtoehtoinen pituus
HEATSHRINK DUAL WALL 16MM X 4'