BMC1JY1000AN
DigiKeyn tuotenumero
1712-BMC1JY1000ANTR-ND - Rullattu teippi (TR)
1712-BMC1JY1000ANCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BMC1JY1000AN
Kuvaus
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 kOhms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 300mA 550mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
300mA
Valmistaja
TE Connectivity Passive Product
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
550mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz