EBMS160808A102
DigiKeyn tuotenumero
5262-EBMS160808A102TR-ND - Rullattu teippi (TR)
5262-EBMS160808A102CT-ND - Cut Tape (CT)
5262-EBMS160808A102DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EBMS160808A102
Kuvaus
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Tarkka kuvaus
1 kOhms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 300mA 550mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
300mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
550mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Korkeus (maks.)
0,031" (0,80mm)
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz