TXM-433-LC_View2
TXM-433-LC
DigiKeyn tuotenumero
TXM-433-LC-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TXM-433-LC
Kuvaus
RF TX IC ASK/OOK 433MHZ 8SMD MOD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-lähettimet ASK, OOK 433MHz -4dBm – 4dBm 5kbps Uritus Antenni 8-SMD-moduuli
Virta - lähetys
5,2mA
Syöttöjännite
2,7V – 5,2V
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C
Taajuus
433MHz