TXM-418-LR_View2
TXM-418-LR
DigiKeyn tuotenumero
TXM-418-LR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TXM-418-LR
Kuvaus
RF TX IC ASK/OOK 418MHZ 8SMD MOD
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-lähettimet ASK, OOK 418MHz -4dBm – 4dBm 10kbps Uritus Antenni 8-SMD-moduuli
Virta - lähetys
8,5mA
Osan tila
Aktiivinen
Syöttöjännite
2,1V – 3,6V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Taajuus
418MHz