CSJ-RGFB-200-MHF4
DigiKeyn tuotenumero
343-CSJ-RGFB-200-MHF4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSJ-RGFB-200-MHF4
Kuvaus
COAX CBL RP-SMA TO MHF4 7.8"
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano RP-SMA / I-PEX MHF4 0,81mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli 7,874" (200,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CSJ-RGFB-200-MHF4 -mallit
Kategoria
2. liitin
I-PEX MHF4 -urosliitin, suorakulma
Valmistaja
TE Connectivity Linx
2. kontaktin sukupuoli
Naaras
Pakkaustapa
Irtotavara
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Osan tila
Aktiivinen
Pituus
7,874" (200,00mm)
Tyyppi
RP-SMA / I-PEX MHF4
Kaapelin tyyppi
0,81mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli
1. liitin
RP-SMA-jakki
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
1. kontaktin sukupuoli
Uros
Taajuus - maks.
6 GHz