CSI-SGFB-300-UFFR
DigiKeyn tuotenumero
CSI-SGFB-300-UFFR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSI-SGFB-300-UFFR
Kuvaus
COAX CBL U.FL TO SMA 11.8"
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano U.FL (UMCC) – SMA 1,13mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli 11,811" (300,00mm)
EDA/CAD-mallit
CSI-SGFB-300-UFFR -mallit
Pituus
11,811" (300,00mm)
Kaapelin tyyppi
1,13mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
Taajuus - maks.
3 GHz
Lisäresurssit
Varastossa: 653
Vaihtoehtoinen pituus
COAX CBL U.FL TO SMA 3.9"
Varastossa: 2915
COAX CBL U.FL TO SMA 7.8"