CSI-SGFB-100-UFFR
DigiKeyn tuotenumero
CSI-SGFB-100-UFFR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSI-SGFB-100-UFFR
Kuvaus
COAX CBL U.FL TO SMA 3.9"
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano U.FL (UMCC) – SMA 1,13mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli 3,937" (100,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CSI-SGFB-100-UFFR -mallit
Kategoria
2. liitin
U.FL (UMCC) -urosliitin, suorakulma
Valmistaja
TE Connectivity Linx
2. kontaktin sukupuoli
Naaras
Pakkaustapa
Irtotavara
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Osan tila
Aktiivinen
Pituus
3,937" (100,00mm)
Tyyppi
U.FL (UMCC) – SMA
Kaapelin tyyppi
1,13mm ulkohalk. koaksiaalikaapeli
1. liitin
SMA-jakki
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
1. kontaktin sukupuoli
Naaras
Taajuus - maks.
3 GHz
1. liittimen asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Väri
Harmaa
1. liittimen kiinnitysominaisuus
Väliseinä - etupuolen mutteri
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 2 915
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Vaihtoehtoinen pituus
COAX CBL U.FL TO SMA 7.8"
Varastossa: 1703
COAX CBL U.FL TO SMA 11.8"