ANT-916-OC-LG-RPS
DigiKeyn tuotenumero
ANT-916-OC-LG-RPS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ANT-916-OC-LG-RPS
Kuvaus
RF ANT 916MHZ WHIP TILT RP-SMA
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
915MHz ISM, LoRa, Anturiverkostot, Sigfox Piiska, Kallistus RF-antennit 895MHz – 935MHz 2,2dBi RP-SMA uros Liitinkiinnitys
EDA/CAD-mallit
ANT-916-OC-LG-RPS -mallit
Kategoria
Antennin tyyppi
Piiska, Kallistus
VSWR
2
Pakkaustapa
Irtotavara
Vahvistus
2,2dBi
Terminointi
RP-SMA uros
Asennustyyppi
Liitinkiinnitys
Taajuusryhmä
UHF (300MHz – 1GHz)
Korkeus (maks.)
7,618" (193,50mm)
Taajuus (keskikohta/kaista)
915MHz
Sovellukset
ISM, LoRa, Anturiverkostot, Sigfox
Taajuusalue
895MHz – 935MHz