YFF31AH2A105MT0Y0N
DigiKeyn tuotenumero
445-175375-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-175375-1-ND - Cut Tape (CT)
445-175375-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
YFF31AH2A105MT0Y0N
Kuvaus
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 100V 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µF Läpisyöttökondensaattorit 100V 6 A 1206 (3216 metrinen), 4 juotoskohtaa piirilevylle
Kategoria
Virta
6 A
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Kytkentähäviö
40dB @ 800kHz – 2GHz
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen), 4 juotoskohtaa piirilevylle
Kapasitanssi
1 µF
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus (maks.)
0,059" (1,50mm)
Jännite – nimellinen
100V