SPM6530T-4R7M | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SPM6530T-4R7M |
Kuvaus | FIXED IND 4.7UH 5.6A 39.4 MOHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 15 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 4.7 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 5.6 A 39,4mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | SPM6530T-4R7M -mallit |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 6,2A |
Valm. | Suojakuori Suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 39,4mOhm maks. |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Tyyppi Rumpuydin, johdosta kierretty | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Materiaali - ydin | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Induktanssi | Koko/mitat 0,280" pit. x 0,256" lev. (7,10mm x 6,50mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,118" (3,00mm) |