SLF12555T-221MR72-PF on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Pulse Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Pulse Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Würth Elektronik
Varastossa: 46
Samankaltainen
Würth Elektronik
Sumida America Inc.
Bourns Inc.
Varastossa: 2
220 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.2 A 324mOhm maks. Epästandardi