SRR1206-221KL
DigiKeyn tuotenumero
118-SRR1206-221KLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SRR1206-221KLCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SRR1206-221KLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRR1206-221KL
Kuvaus
FIXED IND 220UH 700MA 460 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 700 mA 460mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
SRR1206-221KL -mallit
DC-resistanssi (DCR)
460mOhm maks.
Sarja
Q taajuudella
11 @ 796kHz
Taajuus - itseresonoiva
4MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
1 kHz
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,500" pit. x 0,500" lev. (12,70mm x 12,70mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,256" (6,50mm)
Virta - saturaatio (Isat)
1,2A