MPZ2012S221AT000
DigiKeyn tuotenumero
445-MPZ2012S221AT000TR-ND - Rullattu teippi (TR)
445-MPZ2012S221AT000CT-ND - Cut Tape (CT)
445-MPZ2012S221AT000DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPZ2012S221AT000
Kuvaus
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Tarkka kuvaus
220 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 3A 40mOhm
EDA/CAD-mallit
MPZ2012S221AT000 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
3A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
40mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,041" (1,05mm)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Impedanssi taajuudella
220 Ohms @ 100 MHz