4816P-1-100LF
DigiKeyn tuotenumero
4816P-1-100LFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4816P-1-100LFCT-ND - Cut Tape (CT)
4816P-1-100LFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
4816P-1-100LF
Kuvaus
RES ARRAY 8 RES 10 OHM 16SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 Ohm ±1Ohm 160mW Teho per elementti Eristetty 8 tusverkot vastusryhmät ±250ppm/°C 16-SOIC (0,220", 5,59mm leveys)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
4816P-1-100LF -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±250ppm/°C
Valmistaja
Bourns Inc.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Piirin tyyppi
Eristetty
Pakkaus / kotelo
16-SOIC (0,220", 5,59mm leveys)
Resistanssi (ohmia)
10
Valmistajan laitepakkaus
16-SOM
Toleranssi
±1Ohm
Koko/mitat
0,440" pit. x 0,220" lev. (11,18mm x 5,59mm)
Vastusten lukumäärä
8
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,094" (2,40mm)
Nastojen lukumäärä
16
Päätuotenumero
Teho elementtiä kohden
160mW