MPZ1608S102ATA00
DigiKeyn tuotenumero
445-MPZ1608S102ATA00TR-ND - Rullattu teippi (TR)
445-MPZ1608S102ATA00CT-ND - Cut Tape (CT)
445-MPZ1608S102ATA00DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPZ1608S102ATA00
Kuvaus
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 kOhms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 800mA 300mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MPZ1608S102ATA00 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
800mA
Valmistaja
TDK
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
300mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,037" (0,95mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz