MMZ1005S601HT000
DigiKeyn tuotenumero
445-175172-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-175172-1-ND - Cut Tape (CT)
445-175172-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MMZ1005S601HT000
Kuvaus
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Tarkka kuvaus
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 440mA 340mOhm
Kategoria
Impedanssi taajuudella
600 Ohms @ 100 MHz
Virtaluokitus (maks.)
440mA
Sarja
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
340mOhm
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)