MMZ1005S102CTD25
DigiKeyn tuotenumero
445-172788-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-172788-1-ND - Cut Tape (CT)
445-172788-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MMZ1005S102CTD25
Kuvaus
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Tarkka kuvaus
1 kOhms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 200mA 750mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MMZ1005S102CTD25 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
200mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
750mOhm
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,022" (0,55mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)