MMZ0603S102HTD25
DigiKeyn tuotenumero
445-MMZ0603S102HTD25TR-ND - Rullattu teippi (TR)
445-MMZ0603S102HTD25CT-ND - Cut Tape (CT)
445-MMZ0603S102HTD25DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MMZ0603S102HTD25
Kuvaus
FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 kOhms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0201 (0603 metrinen) 200mA 1,25Ohm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
200mA
Valmistaja
TDK
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1,25Ohm
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Johtojen lukumäärä
1
Korkeus (maks.)
0,013" (0,33mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)