BLM03AX102SZ1D
DigiKeyn tuotenumero
490-BLM03AX102SZ1DTR-ND - Rullattu teippi (TR)
490-BLM03AX102SZ1DCT-ND - Cut Tape (CT)
490-BLM03AX102SZ1DDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM03AX102SZ1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN
Tarkka kuvaus
1 kOhms @ 100 MHz 1 Teho, Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0201 (0603 metrinen) 200mA 1,25Ohm
EDA/CAD-mallit
BLM03AX102SZ1D -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1,25Ohm
Valmistaja
Murata Electronics
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Teho, Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,013" (0,33mm)
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz
Ominaisuudet
Autoteollisuus
Virtaluokitus (maks.)
200mA