MCZ1210AH301CPTA0G
DigiKeyn tuotenumero
445-MCZ1210AH301CPTA0GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
445-MCZ1210AH301CPTA0GCT-ND - Cut Tape (CT)
445-MCZ1210AH301CPTA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCZ1210AH301CPTA0G
Kuvaus
CMC 100MA 2LN 300 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 300 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 4,5Ohm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
100mA
Valmistaja
TDK
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
4,5Ohm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
5V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Koko/mitat
0,049" pit. x 0,039" lev. (1,25mm x 1,00mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,024" (0,60mm)
Impedanssi taajuudella
300 Ohms @ 100 MHz