BLA31BD221SN4D
DigiKeyn tuotenumero
490-10659-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-10659-1-ND - Cut Tape (CT)
490-10659-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLA31BD221SN4D
Kuvaus
FERRITE BEAD 220 OHM 1206 1LN
Tarkka kuvaus
220 Ohms @ 100 MHz 4 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 1206 (3216 metrinen), ryhmä, 8 juotoskohtaa piirilevylle 150mA 350mOhm
EDA/CAD-mallit
BLA31BD221SN4D -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
150mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
350mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen), ryhmä, 8 juotoskohtaa piirilevylle
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,039" (1,00mm)
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Impedanssi taajuudella
220 Ohms @ 100 MHz