MAF1005FSA102AT000
DigiKeyn tuotenumero
445-175041-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-175041-1-ND - Cut Tape (CT)
445-175041-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MAF1005FSA102AT000
Kuvaus
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 kOhms @ 100 MHz 1 Audiolinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0402 (1005 metrinen) 230mA 900mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
230mA
Valmistaja
TDK
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
900mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Audiolinja
Korkeus (maks.)
0,030" (0,75mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz