AVRM0603C6R8NT101N
DigiKeyn tuotenumero
445-174345-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-174345-1-ND - Cut Tape (CT)
445-174345-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AVRM0603C6R8NT101N
Kuvaus
VARISTOR 6.8V 10A 0201
Tarkka kuvaus
6.8 V 10 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan 0201 (0603 metrinen)
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
8.84 V
Valmistaja
TDK
Virta - piikki
10 A
Sarja
Energia
0,01J
Digi-Reel®
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
100 pF @ 1 kHz
Maksimi DC-jännite
3.5 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Varistorin jännite (min.)
4.76 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Varistorin jännite (tyyp.)
6.8 V