FS1406-1050-AS
DigiKeyn tuotenumero
445-FS1406-1050-ASTR-ND - Rullattu teippi (TR)
445-FS1406-1050-ASCT-ND - Cut Tape (CT)
445-FS1406-1050-ASDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FS1406-1050-AS
Kuvaus
DC DC CONVERTER 1.05V
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli, Digitaalinen DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 1,05V 6A 4,5V - 16V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FS1406-1050-AS -mallit
Kategoria
Jännite - lähtö 1
Valm.
Virta - lähtö (maks.)
6A
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli, Digitaalinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
17-SMD-moduuli
Tulojännite (min.)
4,5V
Koko/mitat
0,13" pit. x 0,13" lev. x 0,06" kork. (3,3mm x 3,3mm x 1,5mm)
Tulojännite (maks.)
16V