C2012X5R0J226K125AB
DigiKeyn tuotenumero
445-7679-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-7679-1-ND - Cut Tape (CT)
445-7679-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C2012X5R0J226K125AB
Kuvaus
CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 µF ±10% 6,3V Keraamiset kondensaattorit X5R 0805 (2012 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C2012X5R0J226K125AB -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Sarja
Ominaisuudet
Matala ESL
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,057" (1,45mm)