FS1406-1050-AS | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | FS1406-1050-AS |
Kuvaus | DC DC CONVERTER 1.05V |
Valmistajan vakio toimitusaika | 20 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Erottamaton PoL-moduuli, Digitaalinen DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 1,05V 6A 4,5V - 16V Tulo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | FS1406-1050-AS -mallit |
Kategoria | Jännite - lähtö 1 |
Valm. | Virta - lähtö (maks.) 6A |
Sarja | Sovellukset ITE (kaupallinen) |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Ominaisuudet Säädettävä lähtö |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Tyyppi Erottamaton PoL-moduuli, Digitaalinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Lähtöjen lukumäärä 1 | Pakkaus / kotelo 17-SMD-moduuli |
Tulojännite (min.) 4,5V | Koko/mitat 0,13" pit. x 0,13" lev. x 0,06" kork. (3,3mm x 3,3mm x 1,5mm) |
Tulojännite (maks.) 16V |