FA26NP02E153JNU06 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | FA26NP02E153JNU06 |
Kuvaus | CAP CER 0.015UF 250V NP0 RADIAL |
Valmistajan vakio toimitusaika | 24 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 0.015 µF ±5% 250V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | FA26NP02E153JNU06 -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Korkeisiin lämpötiloihin |
Valm. | Luokitukset AEC-Q200 |
Sarja | Sovellukset |
Pakkaustapa Cut Tape (CT) Teippi ja rasia (TB) | Asennustyyppi |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo Säteittäinen |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,217" pit. x 0,138" lev. (5,50mm x 3,50mm) |
Toleranssi ±5% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,236" (6,00mm) |
Jännite – nimellinen | Johdinten väli 0,197" (5,00mm) |
Lämpötilakerroin | Johtimen tyyppi Muotoillut johtimet - taivutetut |
Toimintalämpötila -55°C – 150°C |