FA26NP02W153JNU06
DigiKeyn tuotenumero
445-174977-1-ND - Cut Tape (CT)
445-174977-3-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FA26NP02W153JNU06
Kuvaus
CAP CER 0.015UF 450V NP0 RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.015 µF ±5% 450V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FA26NP02W153JNU06 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Korkeisiin lämpötiloihin
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,217" pit. x 0,138" lev. (5,50mm x 3,50mm)
Toleranssi
±5%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,236" (6,00mm)
Jännite – nimellinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Lämpötilakerroin
Johtimen tyyppi
Muotoillut johtimet - taivutetut
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C