CGA3E3C0G2E271J080AA
DigiKeyn tuotenumero
445-5743-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-5743-1-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CGA3E3C0G2E271J080AA
Kuvaus
CAP CER 270PF 250V C0G 0603
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
270 pF ±5% 250V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
CGA3E3C0G2E271J080AA -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Vanhentunut
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)