C0603C271JAGACAUTO
DigiKeyn tuotenumero
399-11884-2-ND - Rullattu teippi (TR)
399-11884-1-ND - Cut Tape (CT)
399-11884-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0603C271JAGACAUTO
Kuvaus
CAP CER 270PF 250V C0G/NP0 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
270 pF ±5% 250V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C0603C271JAGACAUTO -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Matala ESL
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,034" (0,87mm)