B82789S0223H002
DigiKeyn tuotenumero
495-B82789S0223H002TR-ND - Rullattu teippi (TR)
495-B82789S0223H002CT-ND - Cut Tape (CT)
495-B82789S0223H002DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
B82789S0223H002
Kuvaus
CMC 22UH 250MA 2LN SMD AEC-Q200
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 µH @ 100 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 250mA DCR 580mOhm
EDA/CAD-mallit
B82789S0223H002 -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
580mOhm
Valmistaja
TDK
Jänniteluokitus – DC
80V
Sarja
Jänniteluokitus – AC
42V
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
AEC-Q200
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Johtojen lukumäärä
2
Koko/mitat
0,205" pit. x 0,126" lev. (5,20mm x 3,20mm)
Induktanssi taajuudella
22 µH @ 100 kHz
Korkeus (maks.)
0,118" (3,00mm)
Virtaluokitus (maks.)
250mA