NSV1C300ET4G
DigiKeyn tuotenumero
NSV1C300ET4GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
NSV1C300ET4GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NSV1C300ET4GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NSV1C300ET4G
Kuvaus
TRANS PNP 100V 3A DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Transistorit - bipolaari (BJT) - yksittäiset PNP 100 V 3 A 100MHz 2.1 W Kiinnitys pintaan DPAK
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NSV1C300ET4G -mallit
Kategoria
DC-virtavahvistus (hFE) (min.) @ Ic, Vce
120 @ 1A, 2V
Valm.
Teho - maksimi
2.1 W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Taajuus - siirtymä
100MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Transistorin tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - kollektori (Ic) (maks.)
3 A
Pakkaus / kotelo
TO-252-3, DPAK (2 jalkaa + juotoskohta), SC-63
Jännite - kollektori-emitteriläpilyönti (maks.)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
DPAK
Vce-saturaatio (maks.) @ Ib, Ic
400mV @ 300mA, 3A