B72570D0120A060
DigiKeyn tuotenumero
495-3416-2-ND - Rullattu teippi (TR)
495-3416-1-ND - Cut Tape (CT)
495-3416-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
B72570D0120A060
Kuvaus
VARISTOR 16V 20A 1003
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 1003 (2508 metrinen)
EDA/CAD-mallit
B72570D0120A060 -mallit
Kategoria
Virta - piikki
20 A
Kapasitanssi taajuudella
82 pF @ 1 MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Maksimi DC-jännite
12 V
Pakkaus / kotelo
1003 (2508 metrinen)
Varistorin jännite (min.)
16 V