PESD3V3L1BA
DigiKeyn tuotenumero
4518-PESD3V3L1BATR-ND - Rullattu teippi (TR)
4518-PESD3V3L1BACT-ND - Cut Tape (CT)
4518-PESD3V3L1BADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PESD3V3L1BA
Kuvaus
TVS DIODE 3.3VWM 24VC SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24V Puristusliitin 20A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-323
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
20A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
480W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
100pF @ 1MHz
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
3,3V (maks.)
Pakkaus / kotelo
SC-76, SOD-323
Jännite - läpilyönti (min)
4V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
24V