B72220S0151K101
DigiKeyn tuotenumero
495-1416-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
B72220S0151K101
Kuvaus
VARISTOR 240V 8KA DISC 20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
240 V 8 kA Varistori 1 Piiriä Läpivientiaukko Kiekko 20mm
EDA/CAD-mallit
B72220S0151K101 -mallit
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
264 V
Virta - piikki
8 kA
Sarja
Energia
85J
Pakkaustapa
Irtotavara
Kapasitanssi taajuudella
1550 pF @ 1 kHz
Maksimi AC-jännite
150 V
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (TA)
Maksimi DC-jännite
200 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Varistorin jännite (min.)
216 V
Pakkaus / kotelo
Kiekko 20mm
Varistorin jännite (tyyp.)
240 V