ERZ-V20R241
DigiKeyn tuotenumero
P7324-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERZ-V20R241
Kuvaus
VARISTOR 240V 10KA DISC 21.5MM
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
240 V 10 kA Varistori 1 Piiriä Läpivientiaukko Kiekko 21,5mm
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
264 V
Virta - piikki
10 kA
Sarja
Energia
168J
Kapasitanssi taajuudella
1500 pF @ 1 kHz
Maksimi AC-jännite
150 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Maksimi DC-jännite
200 V
Varistorin jännite (min.)
216 V
Pakkaus / kotelo
Kiekko 21,5mm
Varistorin jännite (tyyp.)
240 V