ACM2012-361-2P-T001
DigiKeyn tuotenumero
445-8666-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-8666-1-ND - Cut Tape (CT)
445-8666-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACM2012-361-2P-T001
Kuvaus
CMC 220MA 2LN 360 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 360 Ohms @ 100 MHz 220mA DCR 500mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ACM2012-361-2P-T001 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
220mA
Valmistaja
TDK
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
500mOhm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
50V
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,051" (1,30mm)
Impedanssi taajuudella
360 Ohms @ 100 MHz