DSC1001BL2-050.0000
DigiKeyn tuotenumero
150-DSC1001BL2-050.0000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSC1001BL2-050.0000
Kuvaus
MEMS OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50 MHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,7V – 3,6V Valmiustila (virrankatkaisu) 4-VDFN
Kategoria
Syöttöjännite
1,7V – 3,6V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Pakkaustapa
Nauha
Virta - syöttö (maks.)
10,5mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-VDFN
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-VDFN (5x3,2)
Taajuus
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,126" lev. (5,00mm x 3,20mm)
Aihealue
Valmiustila (virrankatkaisu)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)