PFE300SA-48/T on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
TDK-Lambda
Varastossa: 6
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
TDK-Lambda
Varastossa: 52
Tekniset tiedot
Varastossa: 92
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 6,3A 85 – 265VAC Tulo
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
PFE300SA-48/T
DigiKeyn tuotenumero
285-PFE300SA-48/T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PFE300SA-48/T
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 302W
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
PFE300SA-48/T -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C (käyttöiän pidennyksellä)
Sarja
Tehokkuus
90%
Koko/mitat
4,60" pit. x 2,40" lev. x 0,50" kork. (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Jännite - lähtö 1
48V
Linjan regulointi
96mV
Virta - lähtö (maks.)
6,3A
Kuorman regulointi
96mV
Teho (wattia)
302 W