PFE500SA-48/T
DigiKeyn tuotenumero
285-PFE500SA-48/T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PFE500SA-48/T
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 504W
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 10,5A 85 – 265VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
PFE500SA-48/T -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C (käyttöiän pidennyksellä)
Sarja
Tehokkuus
91%
Pakkaus / kotelo
11-DIP-moduuli, täysi tiilipakkaus
Koko/mitat
4,60" pit. x 2,40" lev. x 0,50" kork. (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Hyväksyjä
CE, CSA, UL
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Jännite - lähtö 1
48V
Linjan regulointi
96mV
Virta - lähtö (maks.)
10,5A
Kuorman regulointi
96mV
Teho (wattia)
504 W