KMS15A-12
DigiKeyn tuotenumero
285-2527-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KMS15A-12
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 15W
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 1,25A 90 – 264VAC, 120 – 370VDC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
KMS15A-12 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Yleistulo
Valmistaja
TDK-Lambda
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Sarja
Tehokkuus
84%
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
4-DIP-moduuli
Tyyppi
Koteloitu
Koko/mitat
2,07" pit. x 1,08" lev. x 0,93" kork. (52,5mm x 27,4mm x 23,5mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CE, cURus
Jännite - tulo
90 – 264VAC, 120 – 370VDC
Vakionumero
60601-1; 60950-1; 62368-1
Jännite - lähtö 1
12V
Linjan regulointi
±60mV
Virta - lähtö (maks.)
1,25A
Kuorman regulointi
±120mV
Teho (wattia)
15 W